Paditet Bijonse Nouls

Shko posht

Super Paditet Bijonse Nouls

Mesazh nga Gonna prej Thu Apr 28, 2011 7:07 am

Ata kan dashur q ta bjn nj loj t inspiruar nga personaliteti dhe puna e saj, ndrsa e kan quajtur Starpower: Beyonce. Thuhet se kompania i kishte ofruar nj shum t majme t hollash, ndrsa pasi q t gjitha gjrat ishin rregulluar, Bijonse kishte krkuar m shum t holla dhe kishte vn kushte t reja pr bashkpunim. Kur e ka kuptuar se kompania nuk do t pranoj kushtet e saj, kngtarja sht trhequr nga projekti. Pr shkak t ksaj 70 njerz kan mbetur pa pun, ndrsa kompania krkon dmshprblim n vler pre m shum se 100 mij dollarsh.

_________________
avatar
Gonna
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 6605
Mosha : 31
Viti: : 27/10/1986
Vendbanimi: : Prishtina
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 22/10/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi