Erioni i BB nė “Vip Shtėpia”

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Erioni i BB nė “Vip Shtėpia”

Mesazh nga Nora prej Thu Apr 28, 2011 1:11 pmBertina Mehmeti, vajza nga Delvina qė spikati nė Big Brother 3, ėshtė njė nga konkurrentet mė tė forta nė reality-show-n qė zhvillohet nė Prishtinė, “Vip Shtėpia”.
Votat qė ka marrė ajo on line, si dhe komentet pozitive, ia kalojnė ēdo konkurrenti tjetėr qė ndan shtėpinė me tė, qoftė Qetsor Ferunajt- fituesit tė BB2, kėngėtares Rovena Stefa etj.
Nė disa debate qė janė krijuar gjatė bashkėjetesės sė banorėve nė shtėpi, Bertina ėshtė pėrballur me kėngėtarin kosovar Xuxi, i cili edhe e ka fyer, duke i thėnė se “ajo ka arritur tė bėjė seks nė BB para miliona shqiptarėve”.
Pėr kėtė ka reaguar nė FB edhe moderatori Erion Zeqiraj, i dashuri i Bertinės qė prej BB3, duke thėnė se “ku e paska parė Xuxi qė ata kanė kryer marrėdhėnie intime”? Ndoshta pėr shkak tė kėtyre pėrballjeve, fansat kanė kėrkuar qė Erioni tė ftohet nga produksioni, pėr tė marrė pjesė nė “Vip Shtėpia” qoftė edhe pėr disa ditė.
Me sa duket, ata duan tė shohin reagimin e ēiftit pėrballė Xuxit, Qetsorit etj., nga tė cilėt Bertina ėshtė sulmuar. Ende nuk dihet nėse Erioni ka marrė njė ftesė tė tillė, edhe pse kėrkesat e fansave nė faqen zyrtare tė “Vip Shtėpia” si dhe nė Facebook, janė tė pafundme. E sigurt ėshtė qė nėse Erioni do tė futej nė banesė, atėherė po qė do tė kishte spektakėl…
Ndėrkohė, mbrėmjen e sė dielės, nė “Vip Shtėpia” u fut si agjentja e katėrt sekrete kėngėtarja Linda Halimi. Dje nė mėngjes Linda tha para gjithė publikut se kurrė nuk e kishte besuar se do tė mund tė rrinte e mbyllur nė njė shtėpi pėr disa ditė me radhė.
Por ja qė edhe kjo mė ndodhi dhe jam shumė e kėnaqur mė banorėt, pasi po kaloj njė kohė shumė tė mirė brenda shtėpisė”, u shpreh ajo. Linda, pėr shkak tė detyrimeve tė shumta nuk mund tė merrte pjesė nė kėtė reality-show si konkurrente, edhe pse ajo do tė ketė mundėsinė tė qėndrojė katėr ditė e “nguluar”, pėr tė dalė tė enjten sėrish.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 25
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi