Tuna e zhgnjyer nga Busta Rhymes

Shko posht

Super Tuna e zhgnjyer nga Busta Rhymes

Mesazh nga Nora prej Thu Apr 28, 2011 1:16 pmAltuna Sejdiu Tuna, e cila performoi n koncertin e shumpritur t reperit t famshm Busta Rhymes n Prishtin, sht shprehur e paknaqur me sjelljen q ai ka br, ndrsa ka zbritur n aeroportin e Kosovs.
Nuk mjaftoi q shtyu dy her brenda nj kohe t shkurtr datat e koncerteve, por hitbrsi i Break ya neck, nuk ka prshndetur asknd nga personat e pranishm q e prisnin (mes s cilve shum media dhe fansa), sapo zbriti nga avioni rreth ors 15:00 t dits s mart.

Ai zbriti shkallt e avionit, duke folur n celular dhe me t hipur n autobusin q kishte ardhur enkas pr ta marr, vuri kufjet n vesh dhe nisi t dgjonte muzik, pa e vrar mendjen fare pr fansat e tij, q nj nat m par e kishin pritur me or n koncertin, q nuk u realizua, pr shkak se Busta kishte ngecur n aeroportin e Roms.

Edhe pse jam shum e zhgnjyer nga sjellja joprofesionale e nj ylli t madh si sht Busta Rhymes, sonte un do t ndez skenn e ktij koncerti pr fansat e muziks sime, kishte premtuar Tuna n profilin e saj para koncertit.

Tuna ishte n mesin e kngtarve shqiptar q nxehn atmosfern n salln 1 Tetori n Prishtin, para se t performonte reperi i famshm.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Tuna e zhgnjyer nga Busta Rhymes

Mesazh nga Gonna prej Thu Apr 28, 2011 2:48 pm

A kta njerz i kisha rreh deri sa t kishin kajt :D po zdi qa jon dal me prit see nuk dal bre me prit kumedit qa me u bo at far gjajee

_________________
avatar
Gonna
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 6605
Mosha : 31
Viti: : 27/10/1986
Vendbanimi: : Prishtina
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 22/10/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi