Biznesmeni indian me tatuazhe promovon paqen n bot

Shko posht

Super Biznesmeni indian me tatuazhe promovon paqen n bot

Mesazh nga Nora prej Fri Apr 29, 2011 9:55 amBiznesmeni indian n trupin e tij ka m shum se 300 tatuazhe me flamujt e shteteve t ndryshme. Qllimi i tij sht t promovoj paqen n bot.
Har Prakash, i cili e quan veten Guinness Rishi, n trupin e tij ka 305 flamuj tatuazh dhe 180 harta t shteteve t ndryshme. Por ai nuk e ka ndrmend t ndalej, sepse dshiron t thyej rekordin botror.
Njerzit m quajn joker, njeri i mendur, por kjo nuk m pengon, tha Har pr gazettn britanike Mirror.

Har merret me prodhimin e auto pjesve n Ne Delhi. Filloi t merrej me tatuazhe m 2009, ndrsa planifikon ti shtoj edhe disa pr tu regjistruar n librin e rekordeve.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi