Beyonce ndihmon amerikanėt tė dobėsohen (video)

Shko poshtė

Super Beyonce ndihmon amerikanėt tė dobėsohen (video)

Mesazh nga Nora prej Fri Apr 29, 2011 11:11 amPėr tė ndihmuar luftėn kundėr obezitetit nė SHBA, Beyonce Knowles (29) ka nxjerrė nė shitje videon prej 4 minutash me stėrvitje pėrkatėse.

Kėngėtares i kėrkoi ndihmė zonja e parė amerikane, Michelle Obama. Beyonce nė video paraqitet me pantallona tė shkurtra, ēorapė tė gjelbra dhe kėpucė me taka tė larta. Me tė stėrviten nxėnėsit, transmetojnė mediet amerikane.

“Duam tė tregojmė se cilat janė pėrparėsitė e ushqimit tė shėndetshėm e stėrvitjeve dhe humbjen e peshės duam ta bėjmė mė zbavitėse.

Kėtė do tė pėrpiqemi ta bėjmė me kėtė video, nė tė cilėn kemi prezantuar disa nga lėvizjet kėrcyese”, ka thėnė Beyonce, videoja e sė cilės me stėrvitje do tė shfaqet mė 3 maj nėpėr shkolla nė gjithė SHBA-nė, pėr tė inkurajuar fėmijėt tė kėrcejnė.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi