23 vajza adoleshente grinden per nje djale simpatik

Shko posht

Super 23 vajza adoleshente grinden per nje djale simpatik

Mesazh nga Daffina prej Fri Apr 29, 2011 4:22 pm

23 vajza adoleshente grinden per nje djale simpatikBULLGARI - Policia u njoftua menjehere ne Bullgari kur nje perleshje masive shpertheu mes 23 vajzave adoleshente per nje djale simpatik. Vajzat, mes moshes 15 dhe 18 vjec, perdoren doreza prej hekuri, zinxhire dhe shishe birre per te luftuar per studentin, emri i te cilit nuk eshte zbuluar. Vajzat nga kryeqyteti i Bullgarise, Sofia, e kishin paramenduar te luftonin dhe lane shkollen per t'u takuar ne nje fushe loje ne distriktin Gorublyane te qytetit. Disa vajza u lenduan dhe me qindra kalimtare deshmuan per incidentin. Por alarmi erdhi kur babai i njeres prej vajzave te lenduara njoftoi policine.

_________________
Nuk dua pasuri, por dinjitet dhe krenari..
avatar
Daffina
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 3911
Vendbanimi: : Kosov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 01/03/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi