Teuta vjen me klipin “Pretendo pa lindur”

Shko poshtė

Super Teuta vjen me klipin “Pretendo pa lindur”

Mesazh nga Nora prej Fri Apr 29, 2011 4:25 pmTashmė kėnga e saj ėshtė pėrzgjedhur pėr nė gjymsėfinalen e festivalit “Top Fest 8”. E teksa po pret paraqitjen e saj tė radhės atje, kėngėtarja Teuta Kurti ka lansuar nė treg edhe klipin e kėsaj kėngė.
“Fatmirėsisht, klipi pėrshtatet me kėngėn dhe e vėrteta ėshtė se nuk ka qenė lehtė tė xhirohet sepse kur e kam xhiruar klipin ka qenė ekstrem ftohtė. Isha me fustan mirėpo pėr fat nuk jam sėmuar dhe gjithēka ka pėrfunduar mirė”, ėshtė shprehur Kurti pėr Infopress.

Ndėrsa Teuta ka theksuar se pėrkundėr vlerėsimeve shumė tė mira pėr kėngėn, ajo do tė jetė e kėnaqur me ēfarėdo vlerėsimi qė do tė vijė nga juria profesionale.

“Tash kėndohet ‘live’ dhe ėshtė njė plus edhe pėr mua edhe pėr tė gjithė kėngėtarėt tė cilėt janė tė aftė tė kėndojnė ‘live’. Jam tip shumė pozitiv. I marrė njėjtė sikur humbjet si fitoret. Nuk jam i sėmurė prej ambicieve, kėshtu qė shpresoj qė kėnga do tė ketė sukses”, ka pėrfunduar Kurti.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi