Greta pret flokt me baluke

Shko posht

Super Greta pret flokt me baluke

Mesazh nga Nora prej Fri Apr 29, 2011 4:28 pmGreta Koi, kngtarja e suksesshme e muziks shqiptare ka br s fundmi nj ndryshim n dukjen e saj t jashtme.
Sikundr e shihni edhe n kto foto, t realizuara gjat fundjavs s shkuar kur Greta kndonte live n nj nga lokalet m n z t Tirans, kngtarja ka prer baluket Klubi ishte i mbushur plot dhe reagimet q ka marr kngtarja kan qen shum t mira
Si besojm se mendoni edhe ju Grets i shkon shum ky model dhe fansat prve zrit fantastik, gjat javs s shkuar kan shijuar edhe kt pamje perfekte t kngtares.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi