Martesa, 55 arrestime nė zonėn e sigurisė

Shko poshtė

Super Martesa, 55 arrestime nė zonėn e sigurisė

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Fri Apr 29, 2011 7:20 pmScotland Yard ka vlerėsuar operacionin e sigurisė pėrreth martesės mbretėrore si njė “sukses tė mahnitshėm”, pavarėsisht 55 arrestimeve nė zonėn e sigurisė.

Pothuajse gjysma e personave janė arrestuar pėr prishje tė qetėsisė publike, ndėrsa njė burrė pėr ngacmime seksuale ndaj njė vajze 14-vjecare mes turmės.

Dhjetė persona u arrestuan pranė Charing Cross, pasi kishin mjete tė forta dhe parulla kundėr monarkisė, tė tjerė pėr konsumim tė pijeve alkolike dhe prishje tė rendit, ndėrsa pjesa e mbetur pėr akte kriminale e vjedhje.

Zyrtari i policisė metropolitane, Lynne Owens ka deklaruar se suksesi i operacionit policor tregoi se forcat e policisė mund tė menaxhojnė sigurinė nė Lojrat Olimpike tė vitit tė ardhshėm.

_________________

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
avatar
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 29
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 04/01/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi