Siri, prgjaket e premtja, 11 t vrar

Shko posht

Super Siri, prgjaket e premtja, 11 t vrar

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Fri Apr 29, 2011 7:21 pmsht t paktn 11 t vdekur dhe dhjetra t plagosur bilanci i s premtes s rebelimit, manifestim i organizuar n Dera dhe qytete t tjera t Siris.

Tubime t mdha ka pasur n Damask dhe qytete t tjera, ku forcat pro-qeveritare jan detyruar t prdorin forcn.

N Dera jan vrar katr ushtar, ndrsa dy t tjer jan rrmbyer nga nj grup terrorist, bjn t ditur burime qeveritare.

Ndrkoh q nga manifestuesit, sipas raportimeve t mediave ndrkombtare, viktimat kan qen shtat.

_________________

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
avatar
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 29
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 04/01/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi