Jeta e Lindzi Lohanit n nj strip

Shko posht

Super Jeta e Lindzi Lohanit n nj strip

Mesazh nga Gonna prej Sat Apr 30, 2011 7:17 am

Bluewater Production ka vendosur t tregoj suksesin e saj dhe jetn plot me telashe me drog, alkool dhe dnime t shumta. T pamshirshme kan qen opinionet e shkrimtarit Mark Shapiro n drejtim t aktores: sht nj eksperte n marrjen e vendimeve t gabuara dhe nuk ka aspak vetkontroll. Asgj pr tu pasur zili n kt mnyr n drejtim t kngtares, e cila koht e fundit sht dnuar me katr muaj heqje lirie dhe kjo pasi vodhi nj qafore t shtrenjt n nj argjendari t Los Anxhelos, n nj periudh kur ndodhej n liri me kusht.

_________________
avatar
Gonna
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 6605
Mosha : 31
Viti: : 27/10/1986
Vendbanimi: : Prishtina
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 22/10/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi