Megan Foks fshihet prej paparacėve

Shko poshtė

Super Megan Foks fshihet prej paparacėve

Mesazh nga Gonna prej Sat Apr 30, 2011 7:18 am

Aktorja e bukur me tė gjithė mundėsitė ėshtė pėrpjekur qė tė fshihet nga paparacėt, ndėrsa si ndihmė ka pėrdorur kapelėn e saj dhe Brajanin, i cili ėshtė zemėruar me fotografėt dhe ka mbrojtur bashkėshorten e tij nga objektivėt e tyre. Metan e ka fshehur fytyrėn, por ka harruar ta fshehė edhe gishtin e madh tė dorės, i cili sipas mendimit tė shumė njerėzve ėshtė pjesa mė e shėmtuar e trupit tė saj. Aktorja ka njė gisht tė shkurtėr me thua, i cili ėshtė mė i gjerė se sa i gjatė dhe shpesh pėrpiqet qė atė ta fshehė prej kamerave. Nė njė fushatė reklamuese pėr njė telefon mobil, gishti i saj madje ėshtė zėvendėsuar me njė tjetėr, gjė qė, natyrisht, nuk ka kaluar pa u vėrejtur nga publiku.

_________________
avatar
Gonna
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 6605
Mosha : 31
Viti: : 27/10/1986
Vendbanimi: : Prishtina
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 22/10/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi