Sulmohet i dashuri i Paris Hiltonit

Shko posht

Super Sulmohet i dashuri i Paris Hiltonit

Mesazh nga Gonna prej Sat Apr 30, 2011 7:19 am

Sigurimi menjher i ka ardhur n ndihm dhe e ka dorzuar sulmuesin n polici. Paris Hilton n gjykat ka dshmuar kundr ngacmuesit t saj i cili me dy thika kishte hyr n shtpin e saj vitin e kaluar. Edhe nj psikopat. Ka goditur Sajin n qaf, derisa ishim duke iu afruar gjykats. E tmerrshme :(... , ka shkruar m von Paris n Twitter-in e saj.

_________________
avatar
Gonna
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 6605
Mosha : 31
Viti: : 27/10/1986
Vendbanimi: : Prishtina
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 22/10/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi