Miranda Ker ushqen foshnjn gjat pauzs

Shko posht

Super Miranda Ker ushqen foshnjn gjat pauzs

Mesazh nga Gonna prej Sat Apr 30, 2011 7:20 am

Fotografin n t ciln ushqen me gju foshnjn e saj Miranda e ka vendosur n Twitter-in e saj. Ka shkruar edhe nj porosi Edhe nj dit tjetr n zyr. Bashkshortja e aktorit Orlando Blum puns i sht kthyer dy muaj pas lindjes, ndrsa javve t fundit sht fotografuar pr disa fushata t mods. Miranda sht nj promovuese e t ushqyerit me qumsht gjiri, ndrsa fotografia e par, e cila sht lshuar n publik ka qen e ngjashme me m t ren. Ajo ka qen njra prej fotografive t para, ndrsa e ka br Orlando. Edhe mua edhe atij na ka plqyer dhe kemi dashur q ta bjm publike. sht mir, sepse n at mnyr kemi promovuar t ushqyerit me gji, gj q sht shum natyrale pr mua, ka thn Miranda.

_________________
avatar
Gonna
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 6605
Mosha : 31
Viti: : 27/10/1986
Vendbanimi: : Prishtina
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 22/10/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi