N Rusi vriten 16 militant

Shko posht

Super N Rusi vriten 16 militant

Mesazh nga D3M1 prej Sat Apr 30, 2011 7:46 am


Nj udhheqs i militantve dhe nnt bashkpuntor t ngusht t tij jan vrar n rajonin rus t Stavropolit, njoftoi policia ruse.
N mesin e t vrarve jan dhe dy gra, shkruan Rel. Operacioni i forcave t siguris u zhvillua n fshatin ku militantt qndronin t fshehur.

N nj tjetr operacion forcat e rendit kan vrar edhe gjasht militant t tjer n Republikn e Dagestanit.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi