Policia gjermane arrestoi tre pjestar t dyshuar t Al Qaeda-s

Shko posht

Super Policia gjermane arrestoi tre pjestar t dyshuar t Al Qaeda-s

Mesazh nga D3M1 prej Sat Apr 30, 2011 7:49 am


Autoritetet gjermane njoftuan t premten se jan arrestuar tre pjestar t dyshuar t Al Qaeda-s, t cilt prbnin krcnim konkret dhe t menjhershm.
Zyra e prokurorit t prgjithshm njoftoi se t arrestuarit do t dalin para gjykatsit hetues t shtunn. Detaje tjera nuk jan dhn.

Gazeta Bild citoi burime t siguris t ken thn se t arrestuarit jan tre maroken t rinj, dhe se dy prej tyre jan arrestuar n Diseldorf, ndrsa i tjetri n Bohum.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi