Pata q ndjek qenin si qen (Video)

Shko posht

Super Pata q ndjek qenin si qen (Video)

Mesazh nga Nora prej Sat Apr 30, 2011 8:38 amNj pat simpatike n filmin m t ri n YouTube menjher iu prshtat ambientit t ri dhe u nis n aventurn e saj pr tu njohur me banort lokal. Por qenit me t cilin dshiroi t njoftohej shihet qart se nuk i plqeu kjo ide fare.
Ndoshta jo t gjith kafsht mund t jen shok. Por ifti i fundit q nuk e bjn kurrsesi me njri tjetrin jan pata dhe qeni e sidomos kur qeni sht ai i cili i friksohet pats.

A flitet ktu pr ndonj traum t mhershme ose pata thjesht nga afr duket e frikshme, kjo mbetet mister, por qeni tr kohn prpiqet t ik prej pats s vogl e cila vrapon pas tij. Kushedi se far do t kishte ndodhur sikur t ishte nj pat m e madhe!


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi