MC Kresha kthehet n VIP Shpija, dashuri me Bertinn?

Shko posht

Super MC Kresha kthehet n VIP Shpija, dashuri me Bertinn?

Mesazh nga Nora prej Sat Apr 30, 2011 3:59 pmMC Kresha sht kthyer n reality shou VIP Shpija 2 pas krkess s publikut kosovar.
MC Kresha ka fituar 87% t votave n televotimin e t zotit t shtpis. Ky rikthim i Kreshs vjen pas komenteve kontraverse t tij brenda shtpis para se t prjashtohej, ndrsa loja impresive e tij bri q publiku ta kthej prsri brenda ambienteve t shtpis.

Kjo nuk sht e tra. Me tu kthyer n shtpi, MC Kreshn e pret tejet e lumtur Bertina. Gjat gjith mbrmjes Kresha ka qndruar me Bertinn dhe kjo ka ndodhur edhe n mngjesin sotm, gj q na bn t besojm se ka filluar t lind dika mes nj prej ish-banorve t Big Brother, Bertins dhe reperit kontravers kosovar, MC Kresha.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi