Britney falėnderon fansat

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Britney falėnderon fansat

Mesazh nga Nora prej Sat Apr 30, 2011 4:00 pmKjo javė pėr pop yllin Britney Spears ishte e jashtėzakonshme, pasi ka shitur jo mė pak se 32 milionė kopje tė albumit tė ri “Femme Fatale”.
Pas suksesit tė jashtėzakonshėm, krijuesja e hitit “Hold It Against Me” do tė nisė edhe njė turne mė 16 qershor dhe do tė shoqėrohet nga reperja Nicki Minaj.

“Thjeshtė dua ta falėnderoj ushtrinė time tė pėrbėrė prej fansave qė janė anėembanė botės duke dėgjuar Femme Fatale. Ju jeni gjithēka pėr mua”, theksoi Britney.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 25
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi