Populli m gjumash n bot jan Francezt

Shko posht

Super Populli m gjumash n bot jan Francezt

Mesazh nga Nora prej Sat Apr 30, 2011 10:58 pmSipas nj studimi m t fundit, populli m gjumash n bot sht ai francez. Francezt kan nj mesatare gjumi prej 8.5 orsh n nat dhe kalojn rreth dy or n tavolin gjat dits.
Meksika sht vendi ku punohet m shum (10 or n dit). Me pun kuptohet si puna e paguar ashtu edhe ajo q nuk paguhet (punt e shtpis).
Prsa i prket Evrops, Belgjika sht vendi m puntor, me 7 or pune n dit.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi