Mariah Carey lind binjak, nj djal e nj vajz

Shko posht

Super Mariah Carey lind binjak, nj djal e nj vajz

Mesazh nga Nora prej Sun May 01, 2011 5:15 pmKngtarja Mariah Carey ka lindur dje n ora 12:07 dy binjak vajzn, e cila pa e para dritn, dhe djalin. Prfaqsuesja pr media e kngtares s njohur, ka konfirmuar se Mariah ka lindur dje n Los Angeles, dhe se ka lindur vajzn 2.35 kg, dhe djalin 2.44 kg t rnd.
Pas lindjes, ifti i lumtur ka dgjuar kngn e saj "We Belong Together", dhe me kt u realizua parashikimi i Cannonit se n prvjetorin e tret do t shkmbejn zotimet n spital, transmetojn mediet amerikane.
Sa i prket emrave t bebeve, ato nuk dihen akoma, por pr revistn People, Nick Cannon, n janar ka deklaruar se do t jen unik.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi