Gaddafi bn thirrje pr armpushim

Shko posht

Super Gaddafi bn thirrje pr armpushim

Mesazh nga D3M1 prej Sun May 01, 2011 7:20 pm


Udhheqsi libian Muamar Gaddafi sht shprehur i hapur pr t negociuar me vendet e NATO-s n mnyr q ti jepet fund sulmeve ajrore kundr forcave t tij.
Gjat nj fjalimi n televizionin libian Gaddafi tha se forcat e tij jan t gatshme pr armpushim, por shtoi se t gjitha palt e prfshira n konflikt duhet ti binden armpushimit.

Sundimtari libian theksoi se nuk planifikon t largohet nga pushteti apo nga Libia dhe populli libian sht n gjendje ti zgjidh vet problemet nse sulmet e NATO-s prfundojn.

Forcat anti-qeveritare, q po mbshteten nga NATO-ja, po luftojn kundr regjimit t Gaddafit q nga mesi i shkurtit. Gaddafi sundon n Libi prej 41 vjetsh.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi