Shpton Gaddafi, vritet djali i tij

Shko posht

Super Shpton Gaddafi, vritet djali i tij

Mesazh nga D3M1 prej Sun May 01, 2011 7:26 pm


Lideri i Libis, Muamer Gaddafi, i ka shptuar nj sulmi t NATO-s t shtunn, n nj shtpi n Tripoli.
Zdhnsi i qeveris libiane tha se sulmi megjithat vrau djalin e ti m t ri, Aif Al Arab s bashku me tre niprit e Gaddafit.

NATO e ka mohuar se Gaddafi ka qen caku i sulmit duke deklaruar se qllimi ka qen q t sulmohet nj baz ushtarake n t njjtn zon t Tripolit.

N t njjtn koh, zyra pr informim e Shtpis s Bardh ka thn se ata jan n dijeni pr raportimet e mediave libiane pr vrasjen e djalit t Gaddafit dhe se po e monitorojn situatn.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi