Rikthehen zotrinjt, Don Pizhi dhe Don Arbas!

Shko posht

Super Rikthehen zotrinjt, Don Pizhi dhe Don Arbas!

Mesazh nga Nora prej Sun May 01, 2011 9:35 pmJan rikthyer n sken Don Pizhi dhe Don Arbas me projektin e tyre m t fundit Loja mbet e njjta.
Don Pizhi, apo si do ta dgjoni n t ardhmen vetm si Don P, n bashkpunim me Don Arbas shprehin me an t ksaj knge jetn e nj kosovari, n projektin q, sipas tyre, sht jokomercial dhe se u prket atyre krijimeve me tema sociale.

Pr muzikn e kngs sht prkujdesur vet Don Arbas, ndrsa tekstin e punoi Don P. Videoklipi sht realizuar nga nj produksion i ri, ASHA.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi