Simone plqen Agnesn

Shko posht

Super Simone plqen Agnesn

Mesazh nga Nora prej Mon May 02, 2011 10:28 amValltari profesionist Simone, i cili ka pr partner modelen kosovare Agnesa Vuthaj, thot se ai ka vetm mendime pozitive pr Agnesn.
Dyshja duken shum t afrt gjat provave pr shoun Dancing with the Stars duke nxitur spekulimet se mes tyre ka m shum se sa vetm nj partneritet n vallzim. Duke mos pohuar ose mohuar dika t till, Simone ka thn vetm se atij i plqen Agnesa.

A m plqen Agnesa? Agnesa sht me t vrtet nj vajz e bukur dhe do t ishte qesharake pr t thn jo, m duhet t them se un nuk mund t ankohem n kt program, kan dhn pr mua shum. Faleminderit shum, ka thn Simone gjat nj interviste pr Panorama Plus.

Simone po ashtu ka thn se Agnesa sht duke br prparim t madh dita-dits sa i takon aftsive t vallzimit dhe se shpreson t arrijn qllimin duke fituar shoun.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi