Rovena favorite e VIP shpija?

Shko posht

Super Rovena favorite e VIP shpija?

Mesazh nga Nora prej Mon May 02, 2011 10:29 amRovena Stefa thuhet se ka fituar m s shumti vota n votimet zyrtare kt jav n Vip shpija 2, shkruajn mediat n Shqipri.
Sipas Panorama Plus, Rovena ka ln prapa konkurrentt e tjer, prfshir Xuxin, Qetsorin, Bertinn dhe MC Kreshn.

N ann tjetr edhe konkurrentt t cilt e kan nominuar Rovenn pr eliminim, si p.sh. Mc Kresha, kan deklaruar se e shohin at si nj rivale t fort.

Rovena kt jav festoi ditlindjen e saj dhe Vip Shpija i organizoi edhe nj surpriz, duke i sjell nnn e saj, e cila kndoi nj kng polifonike labe, t shkruar dhe kompozuar nga ajo vet, duke u shoqruar prej Rovens dhe personazheve t tjer VIP t shtpis.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi