Vesa Luma la Prishtinėn pėr Tiranėn

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Vesa Luma la Prishtinėn pėr Tiranėn

Mesazh nga Nora prej Mon May 02, 2011 11:06 amKėngėtarja e njohur nga Prishtina, Vesa Luma, duket se ėshtė impresionuar nga ambienti dhe klima qė ėshtė duke i ofruar Tirana, andaj ka vendosur qė pėrfundimisht tė shpėrngulet nė kėtė qytet.

“Unė Tiranėn e dua shumė, por tani qė po qėndroj mė gjatė kėtu, po arrij tė kuptojė se mė pėlqen mė shumė dhe ndoshta do tė shpėrngulem pėrfundimisht nė kėtė qytet”, ka deklaruar Vesa Luma. Sipas saj, tė gjithė kanė fituar diēka nga “Dancing with the Stars”.

“Unė e kam fituar kėtė ndjenjė qė mė ka dhėnė Tirana dhe Shqipėria nė pėrgjithėsi dhe kjo mė ka bėrė tė ndryshojė mendje dhe mė ka dhėnė tė kuptoj se jam ndjerė shumė mirė nė Tiranė. Kam dėshirė tė qėndroj sa mė gjatė”, ka shtuar Vesa.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 25
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi