Justin Bieber qllohet me vez (VIDEO)

Shko posht

Super Justin Bieber qllohet me vez (VIDEO)

Mesazh nga Nora prej Mon May 02, 2011 11:08 am

Kngtari 17 vjear ka realizuar nj koncert n Sidney, Australi, dhe ka zbuluar se jo t gjith e presin krahhapur.

N videon e mposhtme jepet kur ai, gjat nj performance, sht gjuajtur me vez por pr fat nuk e kan goditur. Bieber u trhoq nga rrmuja pr t lejuar pastrimin e skens por nuk e anulloi koncertin pasi mendoi se ishte m mir t vazhdoj.

Komentet n YouTube kan qn shum mizore dhe n to thuhej:"Cilido q i ka hedhur ato vez duhet t ndihet i turpruar! Paguat 100 dollar pr bileta dhe nuk e zut!".

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=CMV6L2MSLYs[/youtube]

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi