Genta Ismajli gati tė pushtoj Europėn

Shko poshtė

Super Genta Ismajli gati tė pushtoj Europėn

Mesazh nga Nora prej Mon May 02, 2011 3:11 pmNuk u mjaftua me ēeljen e njė kanali zyrtar tė saj nė youtube.com, por tanimė po pėrgatitet tė “pushtojė” tregun evropian me kėngėn e saj mė tė re tė zhanrit rock-balade, “Poison”.
“Sapo dėgjova kėngėn time “Poison”, e cila do tė jetė njė hit nė gjithė Europėn. Kėnga ėshtė shkruar dhe prodhuar nga vėllezėrit Berman, fitues tė ēmimit Grammy”, - ka thėnė Genta, e cila prej disa kohėsh po i mungon tregut muzikor. Berman Brothers kanė fituar dy ēmime Awards dhe janė producentėt e kėngės hit “Who let the dogs out”, nga Baha Man. “Unė do tė punoj nė tė ardhmen me Berman Brothers, tė cilėt kanė fituar dy ēmime Awards”, - ka thėnė Genta pėr mediat, ndėrkohė qė edhe pse mė herėt ka tentuar tė futet nė tregun global tė muzikės, vetėm tani mund tė jetė ēasti i saj. Kėngėtarja seksi ka thėnė gjithashtu, se nė SHBA ka kryer takime me njė emėr tė njohur si Richard Perry- bashkėshorti i aktores sė famshme Jane Fonda, ndėrsa neve nuk na mbetet veēse tė presim pėr gjithė kėto risi tė njoftuara prej kėngėtares seksi. Sa i takon tregut shqiptar, shumė shpejt Genta do t’u dhurojė fansave njė CD me kėngėt e saj mė tė mira ndėr vite, ku nuk do tė mungojnė edhe 5 krijime tė reja.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi