Martohet Miloti

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Martohet Miloti

Mesazh nga Nora prej Mon May 02, 2011 3:12 pmListės sė kėngėtarėve qė do tė kurorėzohen kėtė vit nė martesė, do t’i shtohet edhe emri Milot Hasangjekaj, anėtari i grupit Etno Engjujt, njėri ndėr hip-hop grupet mė tė njohura kosovare dhe i hiteve tė shumta tė prodhuara ndėr vite.
Miloti ka zgjedhur pėr bashkėshorte Marigona Kurshumliun, 23-vjeēaren nga Prishtina me tė cilėn ka njė lidhje shumėvjeēare. Dasma do tė bėhet mė 2 korrik nė njė ndėr restorantet mė luksoze nė Prishtinė, me mbi 500 tė ftuar. Ndėr ta ka kėngėtarė, artistė dhe tė ftuar tė tjerė specialė.
Velloja e nuses ėshtė porositur nė Amerikė, e punuar me gurė tė ēmuar pėr t’u pėrshtatur sa mė mirė me bukuroshen Marigona. Aktualisht ēifti po merret me mobilimin e banesės nė Prishtinė, ku do tė zhvendosen menjėherė pas dasmės.
Ndėrkohė, grupi Etno Engjujt vijojnė tė jenė njė grup shumė i pėlqyer nė Kosovė, Shqipėri e kudo nė diasporė, me kėngė qė janė bėrė tashmė hite.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi