Albėria, agjentja sekrete e VIP Shpija

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Albėria, agjentja sekrete e VIP Shpija

Mesazh nga Nora prej Mon May 02, 2011 3:15 pmE diela do tė jetė shumė e nxehtė brenda shtėpisė mė tė madhe nė Kosovė, “VIP Shpija 2”, ku i ‘zoti i shtėpisė’ do ta tregojė, si anėn e tij komike, ashtu dhe dorėn e tij dredharake ndaj banorėve.
Sipas burimeve tė Telegrafit, si agjente sekrete nė shtėpi sonte mbrėma do tė hyjė kėngėtarja me karakter kontravers, Albėrie Hadėrgjonaj, e cila sigurisht pėr detyrė kryesore do ta ketė nxitjen e debateve mes protagonistėve brenda shtėpisė.

Mysafire speciale do tė jetė vajza e Albėries, Angjelina Hadėrgjonaj, ndėrsa darkėn banorėve do t’ua gatuajnė, askush tjetėr pos Naim Abazit dhe bashkėshortes sė tij, kėngėtares Mihrije Braha.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 25
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi