Pesė kėshilla pėr tė qėnė njė grua e mirė

Shko poshtė

Super Pesė kėshilla pėr tė qėnė njė grua e mirė

Mesazh nga Nora prej Mon May 02, 2011 3:25 pm1- Rruga pėr tė fituar zemrėn e njė mashkulli ėshtė nėpėrmjet stomakut. Mund tė mos funksionojė gjithmonė por duhet pranuar se gatimi ka njė efekt tė konsiderueshėm tek meshkujt.

2- Kujdesuni pėr paraqitjen, edhe ndėrsa vitet, fėmijėt dhe dhimbjet e kėmbėvė ju grumbullohen. Kjo nuk ėshtė pėr tu dukur mirė nė sytė e burrit tuaj, por pėr ta zėnė atė nė kurth.

Nėse nuk e vė re fustanin e ri, prerjen e flokėve, buzėkuqin, dhe kilet e tepėrta qė ju i keni hequr pėr nė stinėn e verės, atėherė ju keni nevojė ta "vini nėn mbikėqyrje".

3- Nėse fshihet pas njė gazete kur jeni nė tryeze pėr tė ngrėnė, lexoni pjesėn e pasme tė saj me zė tė lartė, derisa ai tė rishfaqet, si njė breshkė nga guacka e vet.

4- Nėse ai pėrdor Facebook, bėhuni "miq" me tė. Nuk mund tė jeni kurrė tė sigurtė se me ēfarė po merret nė kėtė rrjet. Sigurohuni se jeni bėrė "miq" me tė nė Facebook dhe jo ndonjė mashtrues me tė njėjtin emėr, pasi kjo mund t′u kushtojė shumė.

5- Mos e lejoni apo detyroni tė bėjė punėt e shtėpisė.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi