Fmija 18 muajsh, nnshkruan kontrat profesionisti (VIDEO)

Shko posht

Super Fmija 18 muajsh, nnshkruan kontrat profesionisti (VIDEO)

Mesazh nga Nora prej Mon May 02, 2011 3:34 pmNj fmij holandez nj vje e gjysm ka nisur rrugn e tij drejt fams dhe i sht ofruar nj kontrat profesionale 10-vjeare me kampionin lokal t ligs.

Baerke van der Meij sht nj fmij vetm 18 muajsh, por emri i tij sht br tashm i njohur. Ai ka nnshkruar nj kontrat me klubin e VVV-Venlo, q militon n divizionin e par holandez.

Zyrtart e klubit kontaktuan me prindrit e fmijs, pasi pan nj video n Youtube, e cila i kishte impresionuar. Fmija e ka nnshkruar vet kontratn n pranin e t atit, duke realizuar nj gj q shum njerz m t rritur se ai do ta ndrronin.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi