Jashtėtokėsorėt vėrtetė aterruan nė Roswell?! (Video)

Shko poshtė

Super Jashtėtokėsorėt vėrtetė aterruan nė Roswell?! (Video)

Mesazh nga D3M1 prej Tue May 03, 2011 2:28 pmNė internet ėshtė publikuar njė video me dėshmi tė reja se nė Roswell vėrtetė kishin aterruar jashtėtokėsorėt ndėrmjet viteve 1942 dhe 1969.I tėrė xhirimi zgjatė 180 minuta.

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi