U betua se nuk do ta hiqte mjekrn pa e vrar Bin Ladenin

Shko posht

Super U betua se nuk do ta hiqte mjekrn pa e vrar Bin Ladenin

Mesazh nga D3M1 prej Tue May 03, 2011 2:30 pmMsuesi amerikan Gary Weddle (50) u betua pas 11 shtatorit 2001 se nuk do ta rruante mjekrn derisa ta kapin Osama Bin Ladenin. Nuk e priste se kjo do t zgjaste 10 vjet.Gary nga Ephrate n Washington pas betimit mendonte se terroristi m i krkuar n bot do t kapej brenda disa muajsh, por kurr nuk i kishte shkuar n mend se kjo do t zgjaste dhjet vjet.
Edhe pse e tr Amerika t hnn iu gzua lajmit pr vrasjen e tij, duket se Gary u gzua m s teprmi. M n fund vendosi ta hiqte mjekrn e cila i mbrrinte deri tek gjoksi. Si pr ironi me mjekrn e madhe ai i prngjante m shum Bin Ladenit.
Pes minutat e par kam qar, e pastaj e kam marr zhiletin dhe e kam hequr mjekrn menjher, tha Gary, ndrsa gruaja e tij Donita sht e lumtur q srish ka mundsi ta shoh fytyrn bashkshortit t saj.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi