I vė flakėn hotelit, pėr tė shmangur martesėn

Shko poshtė

Super I vė flakėn hotelit, pėr tė shmangur martesėn

Mesazh nga D3M1 prej Tue May 03, 2011 5:05 pm


Njė burrė nė Japoni u arrestua me dyshimin pėr zjarrvėnie tė qėllimshme pasi hoteli nė tė cilin ishte planifikuar qė ai tė martohej, kishte marrė flakė. Asnjė person nuk ishte lėnduar nė zjarrin e hershėm tė mėngjesit nė hotelin turistik nė prefekturėn e Yamanashi.

Tatsuhiko Kawata, 39 vjeēar, kishte shkuar sė bashku me planet e dasmės, pavarėsisht se ai ishte i martuar.

"Mendova se nėse i vija flakėn unė nuk do tė duhej tė vazhdoja me dasmėn" i tha ai policisė. Kawata dhe e fejuara e tij "kishin vendosur" tė martoheshin pėrpara 80 tė ftuarve.

Ndoshta ai duhet tė kishte thėnė vetėm "Jo".

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi