Poni shtatzn, pret djal

Shko posht

Super Poni shtatzn, pret djal

Mesazh nga Nora prej Wed May 04, 2011 5:40 amKjo periudh paska qen nj koh m se e frytshme pr fmij Lists s personazheve VIP q presin t bhen me fmij, i sht bashkuar s fundmi edhe kngtarja labe, Poni, e cila pr pak muaj do t bhet nn.
Ajo pret fmijn e saj t par, q sht msuar se do t jet djal, ndrkoh q sht n muajin e pest t shtatznis.

Kngtarja e njohur sht kujdesur gjithmon q ta mbaj jasht vmendjes s publikut jetn e saj private ndaj dhe shpeshher udhton jasht vendit. I fejuari i Ponit nuk sht nj fytyr e njohur pr mediat, pr shkak se ifti ka dashur t ruaj privatsin, gj q Poni, si e theksuam edhe m lart, e ka pasur prher merak.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi