Binjaket me nj kok dhe dy trupa

Shko posht

Super Binjaket me nj kok dhe dy trupa

Mesazh nga Nora prej Wed May 04, 2011 5:53 am


Dy vjet e gjysm m par, n qytetin Gaziantep t Turqis lindin binjaket me trup t ngjitur dhe me vetm nj kok. Menjher pas lindjes, binjaket jan sistemuar n Spitalin Universitar t Universitetit ukurova ku jan monitoruar gjat gjith ksaj kohe.

Njra nga binjaket ka vazhduar zhvillimin normal, ndrsa binjakja tjetr pa kok, ka pasur nj zhvillim t dobt t kmbve dhe duarve.

Familja e voglusheve sht n gjendje t rnd financiare, dhe ka hequr dor nga atsia e binjakeve, ndrsa punonjsit e spitalit u kan vn binjakeve emrin Ilknur.

Tani, Ilknuri, e cila nuk sht n gjendje t ec pa ndihmn e dikujt, pret ditn q do t ndahet nga trupi i motrs s vet, t cils i mungon koka.
_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi