Rihanna dhe Beyonce, eleganc dhe joshje (foto)

Shko posht

Super Rihanna dhe Beyonce, eleganc dhe joshje (foto)

Mesazh nga Nora prej Wed May 04, 2011 9:24 am

Dy kngtaret e njohura, Rihanna dhe Beyonce kan sfiluar s fundmi n nj prej pritjeve gala n Nju Jork. Tashm nuk jan vetm yje t suksesshme n muzik, por po arrijn t jen befasuese edhe n fushn e mods. Rihanna dhe Beyonce kan dhn nj shfaqe elegance gjat pritjes s zhvilluar dy dit m par n Nju Jork.
Ndrkoh q fotot e tyre nuk kan kaluar pa u komentuar. Pr Beyoncen, fustani duket se sht pak m i vogl sesa numri i saj. Ndrsa pr

Beyonce
Rihann sht cilsuar si nj veshje e m shum se e guximshme.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi