Kinezi ikn lakuriq nga nj bordello

Shko posht

Super Kinezi ikn lakuriq nga nj bordello

Mesazh nga Nora prej Wed May 04, 2011 9:56 amI zhveshur plotsisht duke kaluar npr ati. Ka qen kjo mnyra n t ciln prfundoi arratia e nj klienti nga nj bordello ilegale n Changchun, n Kin.
Pas nj aksioni blic t autoriteteve n lokalin e dritave t kuqe, personi n fjal ka braktisur rrobat e tij n ati dhe ka nisur t vrapoj duke u larguar nprmjet nj shtylle drite, transmeton NOA.
Tashm jan publikuar dhe imazhet e pabesueshme t tij teksa arratisej i zhveshur.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi