Vetėbesimi i bėn femrat mė seksipile

Shko poshtė

Super Vetėbesimi i bėn femrat mė seksipile

Mesazh nga Nora prej Wed May 04, 2011 10:00 amNėse mendoni qė jeni seksi, madje edhe nėse nuk keni figurėn e pėrkryer dhe fytyrėn e bukuroshes, do tė jeni seksi pėr personat rreth jush, ka treguar hulumtimi mė i ri australian.
Nė hulumtim kanė marrė pjesė 30 femra – gjysma kanė pasur fytyrė dhe trup tė bukur, ndėrsa tė tjerat kanė pasur mė shumė kilogramė dhe fytyrė jo tė pėrkryer. Tė gjitha janė pėrgjigjur nė njė varg pyetjesh mbi atė se si e perceptojnė veten, por edhe pėr raportet me meshkujt.
Nė grupin e femrave tė bukura ka pasur mė shumė nga ato qė kishin mė shumė vėrejtje nė pamjen e tyre dhe veten nuk e shihnin aq seksipile si koleget e tyre “mė tė plota” dhe mė pak tė bukura. Nga 15 femra jo tė pėrkryera, madje nėntė kanė deklaruar qė mendojnė se janė seksi, ndėrsa nga 15 bukuroshe, tė njėjtėn gjė e kanė thėnė shtatė.
Femrat tė cilat mendojnė qė janė seksipile kanė mė shumė sukses te meshkujt, pavarėsisht pamjes. Shkencėtarėt besojnė qė e gjitha ėshtė ēėshtje e qėndrimit, sepse kur femra mendon qė ėshtė atraktive, ajo ka mė shumė vetėbesim, qeshet mė shpesh, u pėrgjigjet mė mirė shakave, nuk i merr gjėrat personalisht, madje ka edhe qėndrim mė tė mirė tė trupit.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Vetėbesimi i bėn femrat mė seksipile

Mesazh nga hOOT prej Wed May 04, 2011 10:13 am

e vertet osht realitet kjo qka thuhet,nese ske vetbesim ateher sdo te kesh sukses me meshkuj
avatar
hOOT
Legend“s
Besa-Bess
Legend“sBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 1671
Mosha : 28
Viti: : 27/03/1990
Vendbanimi: : Lausanne-zwitzerland
Aktiviteti :
20 / 10020 / 100

Registration date : 12/09/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi