Genta mohon lidhjen me Noizyn

Shko posht

Super Genta mohon lidhjen me Noizyn

Mesazh nga Nora prej Wed May 04, 2011 3:06 pmEdhe pse mediat shqiptare kan raportuar pr nj lidhje dashurie midis saj dhe reperit nga Shqipria Noizy, kngtarja Genta Ismaili nuk e ka n plan t merret me ato q shkruhen.
Ajo mohon nj lidhje t mundshme, madje tregon edhe si me shaka edhe numrin e fmijve q do t ket me Niozyn.

Po do t bjm tet ose dhjet fmij bashk me Noizyn, ky ishte komenti i par i kngtares Genta Ismajli me qeshje, pas krkimit t s vrtets pr lidhjen e mundshme t dashuris ndrmjet saj dhe reperit nga Shqipria.

Pas nj interviste t dhn pr mediat shqiptare, kngtari nga Shqipria Noizy u raportua se ka deklaruar se sht n lidhje dashurie me kngtaren Genta Ismajli, por si duket kjo lidhje e dashuris mund t ket qen vetm nj dshir e reperit, apo spekulim mediash.

Nuk sht e vrtet. Nuk kam lidhje dashurie me Noizyn, ka deklaruar ajo pr InfoPress, duke theksuar se i duket e paarsyeshme t merret m shum me kt shtje, pasi ka shum gjra m t vlefshme pr t br.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Genta mohon lidhjen me Noizyn

Mesazh nga PassworD prej Thu May 05, 2011 6:08 pm

Noizy hhaaha zdi a ka ma zdral njeri ne Shqiprine Mm !! Getoar Selimi Per Ks Flori Per Al. Kapak Per Gocat tona VIP :P
avatar
PassworD
Antar/e Hero
Besa-Bess
Antar/e Hero Besa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 125
Aktiviteti :
0 / 1000 / 100

Registration date : 09/09/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Genta mohon lidhjen me Noizyn

Mesazh nga Gonna prej Fri May 06, 2011 1:56 pm

bajat Noiizy qetash bajat u bo edhe Genta ishin pershtat bashk :D

_________________
avatar
Gonna
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 6605
Mosha : 31
Viti: : 27/10/1986
Vendbanimi: : Prishtina
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 22/10/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Genta mohon lidhjen me Noizyn

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi