Surpriza e Teuts

Shko posht

Super Surpriza e Teuts

Mesazh nga Nora prej Wed May 04, 2011 3:08 pmData tre maj ka shnuar dy vjet lidhje dashurie pr iftin Teuta Krasniqi dhe Blerim Muharriemi-Blero.
E kjo dat shum e veant pr t dy, aktoren dhe kngtarin, nuk kishte si t kalohej pa u shnuar me surpriza pr njri-tjetrin. White Party ishte nj ide gati e prbashkt e iftit, si raportojn mediat kosovare.

Teuta ia ka dal mban duke mbledhur rrethin e ngusht t shoqris s prbashkt. Sipas mediave ndeja sht mbajtur n nj pishin t mbyllur afr Prishtins dhe e veanta e saj ishte se ata kan qen t veshur n t bardha, pr tia prmbushur dshirn e kamotshme Bleros pr ta organizuar nj White Party.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi