Blerina Kllokoqi-Rugova shtatzn

Shko posht

Super Blerina Kllokoqi-Rugova shtatzn

Mesazh nga Nora prej Wed May 04, 2011 3:09 pmStilistja e mods Blerina Kllokoqi-Rugova, e cila dit m par lajmroi revyn e saj t ardhshme, sht shtatzn.
Kllokoqi-Rugova, e cila sht e martuar me djalin e madh t ish-presidentit t ndjer Ibrahim Rugova, Mendim Rugova, sht duke e pritur fmijn e dyt t iftit dhe, sipas burimeve t Telegrafi.com, foshnja e ardhshme do t jet nj djal.

Blerina s bashku me bashkshortin e saj Mendimin tashm kan nj vajz me emrin Eva.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi