Qumshti pr kontrollin e peshs

Shko posht

Super Qumshti pr kontrollin e peshs

Mesazh nga Nora prej Wed May 04, 2011 3:17 pm
Sipas nj studimi australian, qumshti q pihet n mngjes mund t parandaloj grumbullimin e kilogramve t teprt.

N baz t studimit kshillohet q t pihet nj got qumsht n mngjes. Vetm fakti se pini qumsht nuk do t ket ndikim direkt, nuk do tu dobsoj. Mirpo nse pini qumsht prpara se t ushqeheni do t′u jap ndjesin e t ngopurit dhe si rezultat do zvogloj oreksin tuaj. Kshtu q nuk do t bini pre e ushqimeve kalorike.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi