Ermali dhe Nora xhirojn klipin e kngs s tyre

Shko posht

Super Ermali dhe Nora xhirojn klipin e kngs s tyre

Mesazh nga Nora prej Thu May 05, 2011 10:15 amJa kan nisur m n fund edhe xhirimet e klipit dy kngtart Ermal Fejzullahu dhe Nora Istrefi. Knga sht br nga Zzap dhe Chriss, me tekst t Dastid Latifi, ndrsa klipi po realizohet nga produksioni Entermedia. E vrtet se adhuruesit e ktyre artistve mezi e presin kt kng, n bashkpunimin e tyre t par. Ne msuam se knga ka stil R.n.B dhe Hip-Hop, dhe natyrisht q pa diskutim do t jet nj hit, duke e ditur se do t kndohet nga Ermali dhe Nora.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi