Dhndr n moshn 100 vjeare (video)

Shko posht

Super Dhndr n moshn 100 vjeare (video)

Mesazh nga Nora prej Thu May 05, 2011 10:17 amKur amerikani Forrest Lunsway para 30 vitesh pyeti t dashurn e saj Rose Pollard pr tu martuar me t ajo u prgigj Po por pas 30 vitesh. M sakt, kur ai feston ditlindjen e 100. Ashtu edhe ndodhi.
Pollard 90 vjeare dhe partneri i saj 100 vjear pranuan para pak kohs ti thon njri-tjetrit Po n Orange County n Californi dhe kshtu u bn qifti m i vjetr n bot q martohen. Me vite ata ishin n lidhje dhe e njihnin njri-tjetrin, duke pritur ditn e martess s tyre.

Kshilla e tyre pr lidhje t mir sht shum e thjesht. Ata thon se sht e domosdoshme q qifti t njihet mir. Jepni vetes koh pr tu njohur. Msoni se a plqeni t njjtat gjra dhe t njjtat vlera, tha Rose pr gazetn The Daily.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi