Tuna superseksi

Shko posht

Super Tuna superseksi

Mesazh nga Nora prej Thu May 05, 2011 10:22 am

Tuna superseksi n koncertin e Busta Rhymes
sht cilsuar gjithmon si nj nga kngtaret m seksi t estrads, prve atributeve t tjera q ka fal vokalit t mir. Ann e saj sensuale Tuna e ka shfaqur fort edhe gjat performancs tek koncerti i Busta Rhymes, ku ishte e veshur me triko dhe nj palto t zez lkure dhe nj body si pr t, duke treguar se edhe e martuar ajo mund t duket e bukur dhe seksi, pra asgj nuk ka ndryshuar. Pr kt paraqitje ajo bri dhe nj ndryshim n stilin e flokve, duke ngjyrosur dhe duke zgjatur nj pjes t flokve t saj. Gjithashtu pr kt koncert ajo ka sjell edhe balerina profesioniste, pr t br nj performanc edhe m t bukur. Ne po ju sjellim nj foto, n t ciln duken linjat e Tuns, m n form se kurr.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi