Publikohen fotot e 3 personave t vrar me Bin Ladenin

Shko posht

Super Publikohen fotot e 3 personave t vrar me Bin Ladenin

Mesazh nga D3M1 prej Thu May 05, 2011 10:26 am


Agjencia Reuters ka publikuar dje von fotot e tre personave q u vran me Osama bin Ladenin n natn ndrmjet t shtuns dhe t diels n sulmin kundr liderit t al-Qaedas n qytetin pakistanez Abotabad.
Kto foto agjencia Reuters i bleu nga nj oficer pakistanez i siguris, i cili insistoi t mbetet anonim. Ai i bri fotot pak pas sulmit t forcave amerikane n pronn e Bin Ladenit. Reuters pohon se sht e bindur n autenticitetin e tyre, transmetojn mediat vendore.

N foto shihet brendia e strehimores s Bin Ladenit dhe fotot e tre personave q u vran me t.

Sipas t dhnave t disponueshme, mund t supozohet se fjala sht pr djalin e Bin Ladenit, Hamzn, korrierin e Bin Ladenit dhe vllan e korrierit, por akoma nuk dihet se kush sht kush n foto.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi