Fustan i nusėrisė mė romantik nė botė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Fustan i nusėrisė mė romantik nė botė

Mesazh nga Daffina prej Thu May 05, 2011 12:33 pmKy fustan nusėrie qė po shihni ėshtė njė nga mė romantikėt nė historinė e fustaneve deri mė sot. Ky fustan ėshtė veshur nga Ruth, gruaja e njė piloti Claude Hensinger i cili shpėton gjatė hedhjes me parashutė gjatė njė sulmi nė Japoni gjatė luftės sė dytė botėrore. Dhe pikėrisht nga ajo parashutė ėshtė bėrė fustani i nusėrisė sė bashkėshortes sė tij. Sot ky fustan ruhet nė Muzeun Kombėtar Historik nė Washington, SHBA

_________________
Nuk dua pasuri, por dinjitet dhe krenari..
avatar
Daffina
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 3911
Vendbanimi: : Kosov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 01/03/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi